Monet спеціалізується на створенні суцільно склінених конструкцій, які надають будівлі елегантного та сучасного вигляду. Використовуємо лише найкращі матеріали та технології, щоб забезпечити максимальну якість та надійність наших продуктів. Конструкції зі скла дозволяють максимально використовувати природне світло та створюють відчуття простору в приміщенні.

Для задоволення потреб наших клієнтів, ми забезпечуємо повний цикл робіт з проектування, виготовлення, монтажу та обслуговування.
Monet допоможе знайти найкращі рішення для вашого проекту та забезпечить високоякісне виконання з урахуванням всіх вимог та побажань.

Продукція Monet орієнтована на тих, хто прагне перетворити навколишній простір сучасними інтер’єрними деталями, завдяки яким унікальний інтер’єр відрізняється від типового. Скляні сходи, фасадне скління, конструкції з гнутого скла – все це додає в інтер’єр більше повітря, простору та оригінальності. В роботі ми використовуємо для своїх виробів високоякісне загартоване скло, яке при зовнішній крихкості, невагомості та прозорості має підвищену стійкість до деформації. Ми розробимо індивідуальний проект на основі точних вимірів, виготовимо скляні вироби та правильно встановимо у вашому будинку чи офісі. Ми пропонуємо не просто інтер’єрні рішення зі скла, але ще й сервіс європейського рівня, що дозволяє перетворити інтер’єр на легке і захоплююче заняття. Величезний вибір модифікацій різних виробів у сучасному стилі дозволить вам створити інтер’єр своєї мрії.