Виконуємо усі роботи від замірів й 3D-візуалізації до виробництва та монтажу скляних меблів по індивідуальним розмірам.

Скло все частіше стає модним елементом дизайну інтер’єру і невід’ємною частиною сучасних меблевих рішень. При дизайні меблів зі скляних елементів враховуються зовнішній вигляд та візуальні ефекти різних типів скла, кольорів та напівпрозорості.

Використання додаткового прозорого скла, матового напівпрозорого скла дозволяють створювати нейтральний вигляд меблів.

Ми використовуємо лише високоякісне декоративне травлене скло. Воно має матовий напівпрозорий ефект, що підходить практично для будь-яких предметів меблів. Цей тип скла зберігає світлопропускання і має антивідбивний характер, створюючи тонку обробку меблів.

До уваги покупців представлені меблі зі скла прозорого, кольорового, матового, з візерунками, малюнками або напиленням. Технологічні можливості дозволяють задовольнити найбільш непередбачувані фантазії за індивідуальним проєктом замовника.

Меблі можуть бути, як з гострими кутами та відкритою для очей фурнітурою, так і плавно зігнутої, де фурнітура спритно захована під хитромудрими візерунками.

Оригінальна скляні меблі виглядає дорого, акуратно і стильно. При цьому приміщення візуально розширюється і здається світлим, незалежно від кольору стін і підлоги.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання