Ми раді представити вашій увазі наші маятникові двері зі скла, які ідеально підходять для різних приміщень. Незалежно від того, чи є вашим пріоритетом створення елегантного входу в офісі або вражаючої вхідної групи у торговельно-розважальному центрі, наші маятникові двері гарантовано привернуть увагу та підкреслять стиль вашого приміщення.

Скляні маятникові двері  – вхідні групи, які можуть відкриватися в різні боки за принципом маятника. Дані конструкції особливо актуальні в зонах високої прохідності при високому людському потоці. Найчастіше – це комерційні приміщення: офіси, магазини, пасажирські зони в аеропортах та залізничних вокзалах. Для того щоб подібна установка могла витримати надвисокі експлуатаційні навантаження, зазвичай її виготовляють із надміцних матеріалів: використовують загартоване скло та металеву фурнітуру.

Скляні маятникові двері, як правило, є частиною скляних перегородок, але також можуть бути встановлені самостійно – наприклад, як вхідна група. Здатність таких дверей працювати на обидві сторони стає можливим завдяки методу осьового кріплення. Основою у верхній частині кріплення маятникових дверей може служити стеля або конструкція отвору, а в нижній – підлога. Таким чином, для таких дверей петлі не потрібні – їхню роль виконують доводчики, які монтуються в ділянку дверної осі. Кількість дверей залежить від ширини отвору – у торгових центрах та магазинах найчастіше використовується дві стулки, в основному для зручності відвідувачів.

Універсальність відкриття в обидві сторони дозволяє обслуговувати потік людей у ​​взаємно протилежних напрямках. При цьому, звичайно, такі двері повинні бути прозорими – перед відкриттям дверей слід бачити, що за ними нікого немає, щоб не нанести випадково травми будь-кому по той бік дверей. Разом із виготовленням маятникових дверей ми пропонуємо їх монтаж на Вашому об’єкті.

Переваги маятникових дверей

  • маятникові двері можуть відчинятися і зачинятися в будь-який бік;
  • такі двері можна застосовувати, коли немає можливості закріпитись петлями у стіну;
  • можливість встановлення дверних полотен великого розміру та, як наслідок, великої ваги;
  • можливість встановлення прихованого у підлозі потужного доводчика;
  • відсутність дверної коробки, що полегшує монтаж таких дверей.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання