Наша компанія пропонує спайдерне скління фасадів різних будівель та споруд, володіючи штатом висококваліфікованих спеціалістів, сучасною технікою та інструментом для своєчасного та якісного виконання робіт.

Спайдерне скління – це система світлопрозорого фасаду, при якому скляні елементи монтуються на несучі конструкції з використанням універсальних кріпильних пристроїв – спайдерів – кронштейнів із легованої сталі.

До несучої частини спайдери кріпляться за допомогою спеціальних збірних елементів – анкерів чи болтів. Все кріплення залишається при цьому з внутрішньої сторони, тому погляд глядача зовні сприймає будинок як єдину, гладку поверхню зі скла.

Спайдерні системи скління припускають монтаж скляних полотен на несучі конструкції за допомогою спеціальних кріпильних пристроїв – спайдерів. Вони приймають на себе все навантаження, що дозволило повністю позбавитися громіздких профілів. Точки кріплення розташовуються із внутрішньої сторони, завдяки чому зовні виходить абсолютно гладка поверхня зі скла.

Спайдери для скла виконуються з легуючої нержавіючої сталі, що характеризується високими характеристиками міцності. Класичні кронштейни мають 4 кріпильні лапи – по одній для кожного скла, проте їх кількість може відрізнятися. З одного боку, такі «павуки» кріпляться до каркаса, а з іншого мають рутелі, які з’єднують їх зі склопакетами.

Спайдерна система кріплення скла користується великою популярністю завдяки низці переваг

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання