Наша компанія пропонує виготовлення скляної підлоги як для внутрішніх приміщень так і в якості декоруючих елементів для приватного будинка на подвір’ї.

Наша компанія пропонує послуги з виготовлення скляної підлоги для вашого будинку, офісу або комерційного приміщення. Скляна підлога – це стильне та сучасне рішення, яке додасть елегантності та простору вашому інтер’єру.

Ми пропонуємо як стандартні, так і індивідуальні рішення для виготовлення скляної підлоги. Ми використовуємо тільки якісне та міцне скло, яке відповідає всім вимогам безпеки.

Наша команда професіоналів здійснює весь процес виготовлення скляної підлоги – від замірів та проектування до встановлення та при необхідності проводимо монтаж системи підсвітки.

Ми гарантуємо найвищу якість наших послуг та виконання робіт в зазначені терміни. Звернувшись до нас, ви отримаєте індивідуальний підхід, консультацію з професіоналами та можливість вибрати оптимальне рішення для вашого інтер’єру.

Зверніться до нас зараз та отримайте стильну та функціональну скляну підлогу, яка стане окрасою вашого приміщення та додасть йому унікального шарму.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання