Більше 15 років наша компанія надає послуги фасадного скління по всій країні як для великих підприємтсв, так і для приватного житла.

Фасадне скління стає все більш популярним в будівництві як у житлових будинках, так і бізнес-центрах, громадських та адміністративних будівлях, а також на підприємствах. Скляні фасади дозволяють не тільки реалізувати красивий зовнішній вигляд споруди, але й додають практичності: візуально збільшується простір, покращується світлопроникність приміщень.

Безрамне скління дозволить насолоджуватися панорамним видом з вікна, роблячи екстер’єр житла ще більш сучасним, стильним та естетичним. Забезпечує максимальну оглядовість та безперешкодне проникнення сонячного світла. При цьому надійно захищає від вітру та шуму.

Безрамне скління в готовому вигляді виглядає як суцільна скляна стіна, що витончено ковзає по алюмінієвих напрямних. Всі елементи такого скління виготовляють з довговічних матеріалів – алюмінієві деталі фарбують термозбіжною фарбою. Безрамне скління проводиться зі скляних панелей, які кріпляться зверху та знизу до металевих напрямних, через яке потрапляє у приміщення максимум сонячного світла.

Скляні модулі виконуються із загартованого архітектурного скла товщиною 6, 8, 10 та 12 мм. Кромка скла ретельно відшліфована. Все скло відповідає міжнародним стандартам якості. Силіконові накладки, що забезпечують щільне прилягання скла у закритому стані, кріпляться у спеціальні пази та фіксуються клеєм. Можливе застосування тонованого скла.

До основних переваг безрамного скління можна віднести:

  • 100% світлопропускна здатність;
  • гнучкість системи. Стулки можуть переміщатися напрямними або складатися (з поворотами або радіусні), об’їжджати кути;
  • відсутність рамок профілю (силікон або тонка алюмінієва рамна конструкція);
  • використовується крапельний профіль для відведення конденсату;
  • можливість встановлення без порога (стулки кріпляться до підлоги);
  • система провітрювання передбачає фіксацію стулок;
  • безшумне ковзання стулок;
  • поєднання високої міцності з легкістю конструкції;
  • висока стійкість до корозії.

Області застосування безрамного скління

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання